Więcej…Black Friday w langyarns.pl

Czy szukasz okazji na zakup wysokiej jakości włóczek? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Więcej…Wzór szala do pobrania

Wzór w stylu zygzaków nadaje temu szalowi wygląd małych górskich szczytów i dolin, które się wznoszą i opadają, przypominając wspinaczkę wciąż na nowo.

Dlatego może on symbolizować, że po deszczu przychodzi słońce. W tej kombinacji kolorów na pewno będziesz w centrum uwagi.

Do 6 grudnia możesz pobrać za darmo wzórze strony langyarns.com, wpisując przy zamówieniu kod: TOP

Więcej…Włóczki w promocji i to jaaakiej.

Szukasz idealnych włóczek na jesień i zimę? Skorzystaj z naszej promocji na 5 wyjątkowych włóczek od firmy Lang Yarns: Hope, Earth, Air, Water i Malou Light Color. Każda z nich ma niepowtarzalny kolor, fakturę i skład, który zapewni Ci komfort i ciepło w chłodne dni. A teraz możesz je kupić z rabatem 30%!

Więcej…Święto alpaki i kaszmiru

Wszyscy miłośnicy rękodzieła i dziergania na pewno ucieszą się z doskonałej wiadomości: rozpoczęła się wyprzedaż włóczek z alpaką i kaszmirem w naszym sklepie! To wyjątkowa okazja na zaopatrzenie się w luksusowe włóczki o niezrównanej jakości, które od dnia dzisiejszego do 3 listopada 2023 roku są dostępne z rabatem 20%. To niezwykła szansa na stworzenie wyjątkowych, miękkich i ciepłych dzianin na nadchodzący sezon.

LAMBSWOOL

Nasza nowa ulubiona włóczka na tę zimę jest wykonana z 100% wełny dziewiczej. Włókna LAMBSWOOL ma lepszą spójność dzięki skręceniu S-Z, a gotowa włóczka zyskuje tym samym stabilność. Jednocześnie niesamowicie delikatna wełna z merynosów nadaje dzianinie wyjątkowej miękkości. Struktura dzianiny jest zwarta, a oczka pięknie się układają.

LAMBSWOOL sprawia, że miłośnicy kaszmiru sięgają w zamian po wełnę owczą.

100% wełny dziewiczej (Merino superfine 160’s) bez mulesingu.

∼150m / 50g.

Więcej…LAMBSWOOL to luksus w zasięgu ręki

LOVIS

LOVIS zawsze zaskakuje! Każdy motek jest wyjątkowy. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu delikatnej wełny merynosa o grubości 19,5 mikrona, jest on niezwykle miękki. Oczywiście wełna wykorzystana do produkcji tej włóczki pozyskana została bez mulesingu. I na dodatek, ma luźne skręcenie, które nadaje tej włóczce objętość oraz wyjątkową miękkość.

PUNTO 63 - LOVIS

Powtarzalny schemat barw na wyjątkowo delikatnej wełnie merynosa, wzory ażurowe oraz proste ściegi zdobią projekty w broszurze "Punto 63 - Lovis". Dzięki ciągłej zmianie kolorów, ciesz się świeżym i zaskakującym efektem kolorystycznym w powstającej dzianinie.

Więcej…włóczka LOVIS

Strona 1 z 4