len 17052024

Do 17 maja 2024 r. możesz kupić poniższe włóczki w cenie obnizonej o 20%. rabat widoczny w koszyku:

 

Lniana włóczka to obowiązkowy punkt dziergania w tym sezonie!

Dzianiny z lnu są szczególnie komfortowe w noszeniu w czasie upałów, zwłaszcza kiedy są wykonane wzorami ażurowymi, a stają się miększe z każdym praniem. Możesz również użyć lnu do tworzenia wytrzymałych letnich akcesoriów i przedmiotów do domu, takich jak torby, kapelusze i kosze.

Więcej…Dziergaj i szydełkuj z lnu od Lang Yarns

Włóczka Secret Garden to lekka przędza z amerykańskiej bawełny połączona z nylonem pochodzącym z recyklingu. Nić nylonowa znajduje się wewnątrz nitki, pod dużą ilością bawełny i razem tworzą Tajemny Ogród, delikatną i lekką przędzę łańcuszkową.

Więcej…Tajemny ogród - wzór do pobrania

W trakcie ewolucji wyszliśmy z wody na ląd. Podczas tworzenia przędzy OCEANIA, wróciliśmy myślami do naszych korzeni w oceanie, szukając innowacyjnych włókien, i tak trafiliśmy na SEACELL. Wzbogacone brązowymi algami morskimi, SEACELL odżywia skórę i rewitalizuje ją, dobrze reguluje wilgotność i jest całkowicie biodegradowalne. Algi używane do produkcji włókien pochodzą z oceanów i są zbierane z fiordów w sposób zrównoważony.

Więcej informacji na temat SEACELL znajdziesz na blogu.

Więcej…OCEANIA - wzór do pobrania

Od pokrzywy do miękkiej i puszystej włóczki ORTICA - nie codziennie używamy chwastu do włóczki, nawet użytecznego. Ale nie mogliśmy się oprzeć pokrzywie! Siła włókna pokrzywowego tkwi w jego połyskliwej miękkości, która idzie w parze z dobrą wytrzymałością na rozciąganie. Połączenie miękkiej bawełny i włókna pokrzywy nadają włóczce ORTICA niepowtarzalny falisty efekt i gwarantują stabilność.

Więcej…Ortica - darmowy wzór do pobrania

Czy wiesz, że pokrzywy można uprawiać całkowicie bez nawadniania i nawożenia? Dowiedz się więcej o najstarszych włóknach tekstylnych na świecie z naszego bloga.

Więcej…Nowości na langyarns.pl

Jeśli szukasz wysokiej jakości włóczki do swoich projektów, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość.

Na langyarns.pl pojawiły się długo oczekiwane nowości, które zachwycą każdego miłośnika dziergania.