W trakcie ewolucji wyszliśmy z wody na ląd. Podczas tworzenia przędzy OCEANIA, wróciliśmy myślami do naszych korzeni w oceanie, szukając innowacyjnych włókien, i tak trafiliśmy na SEACELL. Wzbogacone brązowymi algami morskimi, SEACELL odżywia skórę i rewitalizuje ją, dobrze reguluje wilgotność i jest całkowicie biodegradowalne. Algi używane do produkcji włókien pochodzą z oceanów i są zbierane z fiordów w sposób zrównoważony.

Więcej informacji na temat SEACELL znajdziesz na blogu.

1

KOLEKCJA FAM 280

W kolekcji "Fatto a Mano 280", znajdziesz projekty dla OCEANIA we wszystkich trzech światach kolorystycznych, wzory na letnie kardigany, wiosenne swetry i lekkie topy. Wykorzystaj przędzę bawełniano-SEACELL do tworzenia finezyjnych wzorów fal i łusek rybich, a rytm morza poprowadzi cię. Dzięki różnorodnym wzorom oczek koronkowych, możesz stworzyć własny niepowtarzalny letni top z OCEANIA.

Wybierz swój ulubiony model i ciesz się świeżością włóczki OCEANIA na swojej skórze!

2

3

OCEANIA

Podczas wybierania kolorów OCEANIA możesz zainspirować się kolorowymi rafami koralowymi, majestatycznymi stworzeniami morskimi i głębokościami oceanu.

70% bawełny; 30% SEACELL

Ok. 140 m / 50 g

4

Zalecamy używanie drutów w rozmiarze 3,5 mm - 4 mm, aby uzyskać próbkę 22 oczka na 30 rzędów.

WZÓR DLA CIEBIE

Możesz pobrać wzór na sweter AYLIN z włóczki OCEANIA, dostępny za darmo na stronie langyarns.com do 29 marca 2024 roku. Wystarczy wpisać kod NL2411 przy kasie.

5