Od pokrzywy do miękkiej i puszystej włóczki ORTICA - nie codziennie używamy chwastu do włóczki, nawet użytecznego. Ale nie mogliśmy się oprzeć pokrzywie! Siła włókna pokrzywowego tkwi w jego połyskliwej miękkości, która idzie w parze z dobrą wytrzymałością na rozciąganie. Połączenie miękkiej bawełny i włókna pokrzywy nadają włóczce ORTICA niepowtarzalny falisty efekt i gwarantują stabilność.

1

Czy wiesz, że pokrzywy można uprawiać całkowicie bez nawadniania i nawożenia? Dowiedz się więcej o najstarszych włóknach tekstylnych na świecie z naszego bloga.

FAM 280 COLLECTION

Dzięki szczegółowym instrukcjom w naszym w “FAM 280 COLLECTION” możesz zrobić wzorzyste swetry raglanowe, długie kardigany i niezwykłe letnie topy z włóczki ORTICA, wszystkie według własnych wymagań.

Przy wyborze kolorów dla włóczki ORTICA zadbaliśmy o każdy szczegół. Są subtelne, pastelowe tony, potem świeży błękit i zieleń, i oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o gorącym różu!

2

82% bawełna 18% pokrzywa

∼ 105 m / 50 g

Zalecamy druty o rozmiarze 4 mm - 4,5 mm, dla uzyskania próbki 19 oczek na 27 rzędów.

3

 

DARMOWY WZÓR DLA CIEBIE

Pobierz wzór na bolerko LENE i top LANEY, oba zrobione z ORTICA. Wzory są dostępne na stronie internetowej langyarns.com, bezpłatnie do 8 marca 2024 roku.

Wpisz kod NL2408 przy kasie.

4