VAYA

Kawałek lata, odrobina zimy i szczypta luksusu - w VAYA połączyliśmy to, co kochamy w dzierganiu na drutach i szydełkowaniu. To lekkie włóczki złożone z bawełny, merino i jaka sprawiają, że są doskonałe na zmienne pory roku, do tworzenia ubrań, które pokochasz i cenisz. Aby zapewnić równomierne kolory, zalecamy pracę z dwoma kłębkami wełny, zmieniając co 2 rzędy.

1

FAM 280 COLLECTION

VAYA to delikatna włóczka o zaskakująco puszystym uczuciu. Długie włókna jaka zostały mistrzowsko wplecione w lśniącą włóczkę typu chainnette, co nadaje głęboki efekt. Kardigany i swetry wykonane z VAYA w kolekcji "Fatto A Mano 280" wykazują wyraźne zdefiniowanie ściegów i efekt melanzu na powierzchni. Włóczka VAYA doskonale sprawdza się do tworzenia organicznych wzorów oczkowych, co doskonale oddaje naturalne właściwości włóczki.

2

VAYA

74% bawełna; 16% merino extrafine; 10% jak

∼ 200 m / 50 g

3

Zalecamy użycie drutów o rozmiarze 3,5 mm - 4 mm, aby uzyskać próbkę 24 oczka na 34 rzędy.

INDIE DESIGNS BY SANNE LOUSDAL

Jesteśmy również zadowoleni, że możemy zaoferować Ci siedem nowych wzorów autorstwa Sanne Lousdal. Każdy z siedmiu swetrów zainspirowany jest naturą Skandynawii, łącząc tradycyjne wzory nordyckie z nowoczesnymi technikami dziergania. Cztery z tych swetrów są wykonane z naszej najlepszej BABY ALPACA. Fani włóczki ZEN docenią zwłaszcza lekkie modele: Nordic Wave, Passion i Harmony.

Wszystkie Indie Designs by Sanne można pobrać ze strony internetowej - dostępne są w językach angielskim, duńskim, holenderskim, francuskim i niemieckim.

Aby uzyskać więcej informacji i pomoc z wzorem dziergania, odwiedź: https://broderiogstrik.dk/

5