Właśnie uzupełniliśmy naszą ofertę o nowe kolory już istniejących włóczek, jak również wprowadziliśmy nowości na sezon letni 2024.

Nowe kolory włóczek:

Nowe włóczki:

 

 włóczka Artsy

 Pokaż swój artystyczny geniusz i zacznij tworzyć z ARTSY! Sweter to twoje płótno, a motek to twoja paleta, a możliwości są nieograniczone. Romantyczny, awangardowy, abstrakcyjny, minimalistyczny, nowoczesny - Robisz go po swojemu.
Zanurz swoje druty w 8 unikalnych kolorach, aby stworzyć swoje osobiste, noszone arcydzieło.

 włóczka Bliss

  Zanurz się w stan doskonałego szczęścia, nie zważając na nic innego. Włóż tę chmurę z miękkiej bawełny na swoje druty i poczuj BLISS!

 włóczka Noelle

  NOELLE: To prawdopodobnie najbliższe doznanie czystego powietrza. Pozwól, aby ta eteryczna przędza sunęła po twoich drutach, a ubierzesz się w najlżejszą warstwę włókna merino delikatnego i lekkiego.

Możesz zupełnie zapomnieć, że coś nosisz, dopóki nie zostaniesz obsypany komplementami.

 włóczka Oceania

  Zainspiruj się kolorowymi rafami koralowymi, majestatycznymi stworzeniami morskimi, tajemniczymi wrakami statków i gęsto zaludnionymi lasami wodorostów.

W trakcie ewolucji wyszliśmy z wody na ląd. Dla włóczki OCEANIA postanowiliśmy spojrzeć wstecz na nasze początki i poszukać innowacyjnych włókien z oceanów.

Wzbogacona brązowymi algami z wodorostów, SEACELL jest odżywcza i rewitalizująca dla skóry. Ma właściwości odprowadzające wilgoć i jest w pełni biodegradowalna. Algi używane w włóknach pochodzą z oceanów, są zbierane w fiordach przy użyciu zrównoważonych metod.

Dowiedz się więcej o SEACELL: www.smartfiber.de

 włóczka Ortica

  Z pokrzywy na miękką i puszystą przędzę - nie codziennie używamy chwastu do robienia włóczki. Chociaż prawdą jest, że włókna z pokrzywy były używane do produkcji odzieży od tysięcy lat.

Przędzione razem z wiązką lekkiej i miękkiej bawełny, włókna z pokrzywy nadają włóczce ORTICA wyjątkowy efekt falowania. Możesz spodziewać się dzianin o naturalnie żywej powierzchni i grze matowych i błyszczących włókien.

 włóczka Secret Garden

  Tak jak zapach kwiatów w słoneczny dzień, ta włóczka zachęca do odkrywania ukrytych kolorów i faktur, aby stworzyć warstwowe dzianiny. Zatop się w delikatnych wzorach koronkowych, uwolnij umysł i pozwól, aby twoje ręce pokazały ci drogę.

Tak jak żaden kwiat nie jest taki sam, każdy ścieg jest wyjątkowy z SECRET GARDEN.

 włóczka Siempre

  Z cienistymi kolorami i subtelnym połyskiem, SIEMPRE jest idealną włóczką, aby dodać nieco wyjątkowości podstawowemu elementowi lub panelowi z oczkami prawymi. Ułatw sobie życie i pozwól, aby włóczka zrobiła za ciebie całą robotę!

SIEMPRE zachwyci cię swoją miękkością i ręcznie farbowanym efektem ton w ton, mieszanką klasycznej bawełny i cupro. Cupro, znane również jako wegański jedwab, to wiskoza produkowana z linteru bawełnianego, odpadu z przemysłu bawełnianego, który nadaje włóczce połysk i chłodny dotyk, co skutkuje płynnymi i niegniotącymi się częściami.

 włóczka Vaya

  VAYA to połączenie tego, co kochamy w robótkach na drutach i szydełku - odrobiny lata, nuty zimy i szczypty luksusu - wszystko w jednym motku.

Z tej lekkiej bawełny, wełny merynosów i jaka możesz stworzyć idealne projekty na zmianę pór roku, ubrania, które będziesz cenić i pielęgnować.

Zalecamy pracować z dwoma motkami na raz, zmieniając je co kilka rzędów, aby uzyskać ładne i równomierne rozłożenie kolorów.