Banner Stripy Soxx KALNigdy nie jest za dużo ręcznie robionych skarpet. Dlatego na Adwent będziemy robić na drutach skarpety w paski zaprojektowane przez LifeOnYarn. Czy dołączysz do nas?

Od 1 grudnia, a potem co dwa dni aż do Świąt, będziemy publikować za darmo nową część instrukcji na naszej stronie internetowej. Dla najlepszych efektów zawsze rób na drutach pierwszą skarpetę w jeden dzień, a drugą w następny. W ten sposób do Świąt będziesz mieć nową parę skarpet, dla siebie lub do podarowania.

Stripy Soxx KALProjekt jest dostępny w trzech rozmiarach dla włóczki skarpetkowej  4-nitkowej, takiej jak JAWOLL, JAWOLL SILK lub ALPACA SOXX 4-fach, i w dwóch rozmiarach dla grubszej przędzy, na przykład ATLANTIS, SUPER SOXX 6-fach lub ALPACA SOXX 6-fach. Możesz więc robić na drutach razem z nami, nawet jeśli nie masz zbyt dużo czasu lub doświadczenia. Ponadto skarpety są robione od palców (zaczynając od palca i kończąc na mankiecie), więc możesz dopasować długość do swojego tempa i być może zrobić tylko 'krótkie'.

Będziemy pracować z trzema kolorami, ale projekt jest również świetny dla odważnych początkujących, ponieważ robimy na drutach tylko jednym kolorem na rundę.

Kliknij w link i dołącz do społeczności LangYarns.