LAMBSWOOL

Nasza nowa ulubiona włóczka na tę zimę jest wykonana z 100% wełny dziewiczej. Włókna LAMBSWOOL ma lepszą spójność dzięki skręceniu S-Z, a gotowa włóczka zyskuje tym samym stabilność. Jednocześnie niesamowicie delikatna wełna z merynosów nadaje dzianinie wyjątkowej miękkości. Struktura dzianiny jest zwarta, a oczka pięknie się układają.

LAMBSWOOL sprawia, że miłośnicy kaszmiru sięgają w zamian po wełnę owczą.

100% wełny dziewiczej (Merino superfine 160’s) bez mulesingu.

∼150m / 50g.

1

 

LAMBSWOOL dba o ludzi, naturę i zwierzęta.

Cały łańcuch dostaw przędzy jest certyfikowany RWS (Responsible Wool Standard), co gwarantuje dobrostan owiec, zrównoważone zarządzanie ziemią oraz sprawiedliwe i bezpieczne warunki pracy od farmy do gotowego produktu. Ponadto proces barwienia i wszystkie dalsze etapy wykończenia są certyfikowane Cradle to Cradle Gold, co oznacza, że przędza jest w pełni biodegradowalna, więc nie pozostawi żadnych szkodliwych substancji po zakończeniu swojego cyklu życia.

Sprawdź nasz wpis na blogu o LAMBSWOOL, aby uzyskać więcej informacji i linków do certyfikatów. Kliknij tutaj, aby przejść do bloga.

2

LAMBSWOOL jest produkowany przez naszych długoletnich partnerów we Włoszech, z wełny merynosowej bez mulesingu, którą można śledzić aż do farmy Congi w Australii. Za pomocą naszej strony TRACE YOUR YARN i kodu QR na etykiecie LAMBSWOOL możesz dowiedzieć się więcej o strzyżeniu, sposobie życia owiec i procesie produkcji naszej nowej przędzy merynosowej.

3

KOLEKCJA FAM 278

W “Fatto A Mano 278 Collection” znajdziesz 8 wzorów na LAMBSWOOL w aktualnych kolorach trendów. Oprócz wzorów na dzierganie klasycznych swetrów - z dekoltem w serek lub liniami raglanowymi - znajdziesz tam wzór na długi sweter GRETA z małym kołnierzykiem, który jest idealny na zimowe dni na zewnątrz. Wzory takie jak kardigan ADAM są dla mężczyzn świadomych stylu i świetnie sprawdzają się w LAMBSWOOL.

4

WZÓR DLA CIEBIE

Pobierz za darmo ze strony langyarns.com wzór na czapkę LENNY, którą możesz zrobić z LAMBSWOOL. Wzór darmowy do piątku 27 października. Wpisz kod NL2338 przy kasie.

5